Gelsta klevo lapas – Rudenėli, labas!

Ir mūsų globotiniai grįžta į ugdymo įstaigas, dienos centrus, daugiafunkcinius centrus – mokyklas. Tačiau prasidėjus naujiems mokslo metams, Vilniaus miesto vaikų ir jaunimo pensiono globotiniai ir darbuotojai toliau tęsia savo veiklas, švenčia šventes, sulaukia svečių.

Rugsėjui prasidėjus, mus aplankė žurnalo „Vakaro žvaigždelė“ , kuri visas šeimynas sukvietė į popietę „Pabūkime drauge“. Taip pat radijo laida „Vakaro žvaigždelė“ , vasarą, nudžiugino mus visus, kai kartu su „Berželių“ šeimynos globotiniu Dareku įrašė dainelę vaikučiams „ Kačiukas prie lango“.

Vieną rugsėjo šeštadienį, šeimynų globotiniai vyko į Šiaulius, kur lankėsi Chaimo Frenkelio viloje, edukacinėje programoje „Dvaro istorijos. Dvaro mada ir gyvensena“, jos metu susipažino su dvaro istorija, galėjo pasipuošti skrybėlaitėmis ir vėduoklėmis. Dviračių muziejuje apžiūrėjo dviračių ekspozicijas bei nuvyko į Kryžių kalną.

Rugsėjo 19 d. „Berželių“, „Uosių“ ir „Liepaičių“ šeimynos vyko į edukacinį užsiėmimą „Metų laikų spalvos“ Vilniaus paveikslų galerijoje. Jo metu apžiūrėjo visų metų laikų paveikslus ir patys kūrė individualius piešinukus.

Rugsėjo 20 d. „Liepaičių“ šeimynos socialinė darbuotoja Birutė, tęsia savo projektą „Žaidžiame teatrą“. Drauge su globotiniais ir  socialinėmis darbuotojomis Indre ir Milda, vaidino nuotaikingą spektaklį „Begemotas, kuris bijojo skiepų“.

Svečiuose taip pat sulaukėme ir „Artotekos“ merginų, kurios kartu su vaikais ir jaunuoliais spalvino smėliu mandalas.