Auksinis ruduo

Spalio mėnesį mūsų globotiniai pramogavo daug ir linksmai. Kai už lango švietė saulutė, „Mėnulio“ šeimynos merginos – socialinė darbuotoja Indrė ir globotinė Katažyna, išvažiavo pasigrožėti rudens spalvomis.

„Uosių“ ir „Berželių“ šeimynos vaikai lankėsi  Vilniaus mokytojų kiemelyje, kur vyko Vilniaus ikimokyklinių įstaigų vaikų ir pedagogų rudens gėrybių paroda-mugė „Sodo kraitė“.

Nuostabus spektaklis „Skruzdėlytės ir Boružytės kelionė į Rudenėlio šalį“, skirtas Rudenėlio šventei nepaliko abejingo nei vieno dalyvio, nei žiūrovo. Šeimynos šoko įvairius šokius, dainavo dainas, grojo muzikiniais instrumentais. Buvo nuostabu ir didelį AČIŪ sakome visiems prisidėjusiems prie šio spektaklio!

Spalio 9-20 d. mūsų įstaigoje praktiką atliko studentės Anne, Annegret ir Claudia iš Vokietijos, Leipcigo miesto. Praktikos metu merginos, kartu su socialinėmis darbuotojomis – praktikos vadovėmis Violeta, Raimonda, Vida ir Kornelija, dalyvavo dienos centriuko veiklose, taip pat su jaunuoliais lankėsi edukaciniame užsiėmime „Kraštovaizdžio paslaptys“ Vilniaus Paveikslų galerijoje bei dalyvavo pensiono renginiuose ir išvykose.

„Uosių“ ir „Liepaičių“ šeimynos vaikučiai lankėsi Raganiukės teatre spektaklyje „Lokys ir mergaitė“. Mažieji globotiniai labai patenkinti ir su nekantrumu laukia kito spektaklio.

Auksinis ruduo į Pučkorių atodangą, Sapieginės parką ir Valakampių pliažą išvyliojo „Uosių“, „Liepaičių“ ir „Berželių“ šeimynos globotinius ir darbuotojus. Oras nuostabus, neleido likti namuose ir džiugino visus rudens grožiu.

„Šokošokošokošokoladas, limolimolimolimonadas, tortas o ne karbonadas“, taip prasidėjo saldžiausios dienos popietė trečiąjį spalio penktadienį. Į salę sugūžėjusios šeimynos pristatė savo saldžiuosius patiekalus su šokiais ir dainelėmis, eilėraščiais ir trumpais spektakliukais. Pasaldinę savo širdeles ir pašokę trumpoje diskotekoje, vėliau grįžo saldumynais mėgautis šeimynose.