Žiema žiemužė už langų, o gruodis atkeliavo takučiu...

Gruodis prasidėjo "Mėnulio" ir "Šermukšnių" šeimynos išvyka į Vilniaus Katedrą, prie eglutės. "Ąžuolų" ir "Eglių" šeimynos socialinės darbuotojos Violeta ir Inga, kartu su jaunuoliais dalyvavo Vilniaus miesto savivaldybės organizuotoje Kalėdinėje mugėje, kur surengė savo darbelių parodą.

"Kai namai pakvimpa meduoliais, reiškia Kalėdos čia pat" - taip teigė "Ąžuolų" šeimynos socialinė darbuotoja Violeta, kuri kartu su "Ąžuolų" šeimynos jaunuoliais, trečiąjį Adventinį sekmadienį kepė meduolinius sausainius, o vėliau pavaišino ir draugus.

Gruodžio mėnesį sulaukėme ir svečių. Vytauto Barkausko (jaunesniojo) muzikinę pasaką "Gripino dovana" mums dovanojo Antakalnio progimnazijos mokiniai. O prieš pat Kalėdas - juk tai stebuklų metas, socialinės darbuotojos Birutė, Milda ir Indrė, dovanojo spektaklį apie svajonių išsipildymą "Laumės laimę neša". Taip pat, artėjančių švenčių proga, mūsų namuose jau antrus metus lankėsi kunigas Ričardas Doveika, kuris po įspūdingo spektaklio linkėjo nebijoti svajoti, o Kūčių vakarą - pajust Dievo malonę ir džiaugsmą.